نرم افزارها

نوشته شده توسط دکترعطایی :فوق تخصصی نوزادان . ارسال در برای والدین

نرم افزارهای کودک

مجموعه ای زیبا ازنرم افزارهایی که قابل نصب درگوشی موبایل بوده وبکمک آن می توانید به تقویت رشدوتکامل ویا ارزیابی آن درکودک خود بپردازید.


جدول زمان بندی کودک

چه زمانی کودک شما از خوردن شیر فارغ می شود و می تواند غذای کمکی یا جامد را شروع نماید؟ چه زمانی قادر است خودش به تنهایی غذا بخورد؟ چه زمانی شلخته و کثیف غذا خوردن را متوقف می سازد؟ فرزند شما به چه مقدار خواب احتیاج دارد؟ مراحل رشد مهارت های زبانی کودک به چه صورت است؟ از چه زمانی می ایستد و از چه زمانی راه رفتن را آغاز می نماید؟

نرم افزار جدول زمان بندی کودک به پرسش های شما در این باره پاسخ می دهد. به خاطر داشته باشید این نرم افزار تنها یک راهنما است. جدول زمان بندی تهیه شده توسط تیم دانشنامه فرزند تنها یک دید کلی است و رسیدن زودتر یا دیرتر کودک به نقاط عطف کاملا طبیعی می باشد. اگر در مورد پیشرفت فرزند خود نگران می باشید بهتر است با پزشک او مشورت نمایید.

----------

نرم افزار جدول زمان بندی کودک بر پایه پلتفرم Adobe Air طراحی شده است. با توجه به عدم سازگاری پلتفرم Adobe Air با برخی از سیستم ها، لطفاً پیش از خرید، نرم افزار Adobe Air را بر روی موبایل یا تبلت خود نصب نموده و از اجرای صحیح آن اطمینان حاصل نمایید.


شناخت حیوانات مزرعه

آشنایی با حیوانات برای کودکان – شناخت حیوانات مزرعه به کمک این نرم‌افزار می‌توانید در محیطی کودکانه، فرزند خود را با حیوانات مزرعه آشنا نمایید. سعی شده است که با کمک حرکت دادن به حیوانات محیطی جذاب‌تر برای کودکان به تصویر کشیده شود. در این برنامه فرزند شما با آوای حیوانات مزرعه آشنا گشته و نام حیوان به دو زبان فارسی و انگلیسی به او یاد داده می‌شود.


بچه ها ریاضی اعداد پیش و اول دبستان

ویژگی های کلیدی بچه ها ریاضی :

1⃣ طراحی آموزش ها و بازی ها توسط معلمان پایه دبستان براساس اصول کتاب درسی

2⃣ ۳۶ بازی جذاب در کنار آموزش های متنوع اعداد

3⃣ همراهی شخصیت کارتونی معروف (خاله گلدونه) با کودک در تمامی مراحل بازی و آموزش

4⃣ گرافیک زیبا و موردپسند کودکان

5⃣ آشنایی با حیوانات در کنار آموزش ریاضی


آموزش نقاشی تینا 2 (ویژه کودکان)

در این مجموعه ، کودکان همراه با داستانهای انیمیشنی تینا کوچولو و فرشته مهربون به یادگیری کشیدن نقاشی های مختلف می پردازند.

طرحهای آموزش داده شده در این مجموعه عبارتند از :

هندوانه ،هواپیما،قوری،چتر،کاسه،خانه 1،خانه 2، کلاه،میز،صندلی،انگور،بادنجان،گیلاس،گلابی،هویج،چادر،لیمو،موز،سیب،توت فرنگی، تربچه،آمبولانس،قایق،گلدان،اتوبوس،اتومبیل


 

درباره ی مادروکودک

 baby  امروزه دستیابی به اطلاعات علمی ، وبخصوص پزشکی ، دردنیای مجازی به سادگی میسرگشته است. اما متاسفانه وب سایت هایی که بتواننداین وظیفه رابه زبان فارسی انجام دهندناچیزویاحتی بهتراست گفته شودکه هیچ است.موسسه ایران مدلاین به منظوربرطرف کردن این نیازفارسی زبان های دنیا، دوپایگاه علمی " ایران مدلاین" [جهت دسترسی به دنیای علم پزشکی وتندرستی] و " مادروکودک" [ارائه اطلاعات علمی موثق درزمینه بیماری های مادروکودک] رافراهم وراه اندازی نموده است. هرچندکه تارسیدن به نقطه مطلوب ، فاصله زیادی است.