زندانی درون مایع

سندروم باندآمنیوتیک

سندروم فاس

بیماری های جلدی کودک شما

دوتناسلی

نیروی دوگانه

لاغردرحدمرگ
بیماری های نادرچیست؟
دوجسم بایک روح
هرمافرودیسم چیست؟
اضافه ولی مزاحم
تریزومی 13
بیماری های متابولیک
تیروزینمی چیست؟
Arrow
Arrow
Slider

 دوچوکی [چوک درزبان فارسی به معنی آلت تناسلی مرد می باشد] اختلالی است که درطی آن ، نوزاد پسربا دوآلت تناسلی متولد می شود.

ادامه مطلب...
18 ارديبهشت 1392

 شیوع سندرم فریزر ۰.۰۴۳ به ازای هر ۱۰،۰۰۰ نفر نوزاد زنده به دنیا آمده و ۱.۱ در ۱۰،۰۰۰ نوزادمرده، می باشد

ادامه مطلب...
18 ارديبهشت 1392

نوزادان پسر و دختر تازه به دنیا آمده، گاهی اوقات می توانند شیر تولید کنند که بخاطر هورمون های زیادی است که ازطریق مادربه نوزادمنتقل شده است. به این شیر،اصطلاحا شیر ساحره می گویند.

ادامه مطلب...
03 ارديبهشت 1392

 

هرمافرودیسم حقیقی یک واژه پزشکی است و به افرادی اطلاق می گرددکه هنگام تولد دارای هردوعضو جنسی زنانه [تخمدان] ومردانه[بیضه] هستند.

ادامه مطلب...
03 ارديبهشت 1392

دراین سندرم ، فرد با پستان های اضافی به دنیا می آید. این اختلال اغلب در انسان مذکر شایع تر است، و در اغلب موارد نیازی به درمان ندارد، چون اکثرا بی ضرر است.

ادامه مطلب...

درباره ی مادروکودک

 baby  امروزه دستیابی به اطلاعات علمی ، وبخصوص پزشکی ، دردنیای مجازی به سادگی میسرگشته است. اما متاسفانه وب سایت هایی که بتواننداین وظیفه رابه زبان فارسی انجام دهندناچیزویاحتی بهتراست گفته شودکه هیچ است.موسسه ایران مدلاین به منظوربرطرف کردن این نیازفارسی زبان های دنیا، دوپایگاه علمی " ایران مدلاین" [جهت دسترسی به دنیای علم پزشکی وتندرستی] و " مادروکودک" [ارائه اطلاعات علمی موثق درزمینه بیماری های مادروکودک] رافراهم وراه اندازی نموده است. هرچندکه تارسیدن به نقطه مطلوب ، فاصله زیادی است.